Havadis53

RİZENİN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN RİZE BASINIYLA TANIŞTI

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğünden, Rize İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Murat TÜRESİN, Rize İl Emniyet Müdürlüğü Polis Sosyal Tesislerinde, Rize’de görev yapan yazılı ve görsel medya mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

RİZENİN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN RİZE BASINIYLA TANIŞTI
294 views
21 Eylül 2023 - 22:44
HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI 
Rize ve İlçelerinde görev yapan medya mensupları ve gazete sahipleriyle kahvaltılı tanışma programında bir araya gelen Rize İl Emniyet Müdürü Murat Türesin,  Rize’nin ülkemizin huzur ve güvenlik açısından mutlu şehitlerimiz arasında olduğu, bu mutluluğun ve güvenin devam etmesi için, 24 saat halkımızın hizmetindeniz dedi. Bu yılın başından bu yana  şehir merkezinde yaşanan bir kısım kişisel üzücü olaylar Rize hakkımızı ve Emniyet Teşkilatımızda üzmüştür. Emniyetimiz suçluları yakalayıp Adalete teslim etmiştir.  Rize Emniyet Müdürlüğü görevine başlamasının ardından ilk önce, Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya gelen, Rize’nin çiçeği burnunda, yeni İl Emniyet Müdür Murat Türesin, “Daha önce görev yaptığım Kırşehir ilinde de önem verdiğim ve neticesi elde ettiğimiz üç önemli titiz çalışmamızı Rize’mizin genelinde 24 saat çalışarak devam ettireceğiz. Birincisi terör olayları, ikincisi uyuşturucu olayları ve kaçakçılarıyla mücadele, üçüncüsü okul önlerinde aldığımız önlemler, olup servislerinin denetimi ve trafik kurallarına uymak ve şehir trafiğini rahatlatmaktır. “dedi.
Rize’de görev yapan siz değerli basın mensuplarımız çalışmalarımızda bizlere bu zamana kadar olduğu gibi, bundan böylede en önemli katkı sağlayan destekçilerimiz olmaya devam edeceksiniz. Bundan dolayı her birinize şimdi den teşekkür ediyoruz. Rize ‘de Emniyetin sorumluluğunda yapılan çalışmalar ve gelişmeler hakkında karşılıklı sohbet ortamında geçen kahvaltılı tanışma toplantısı, toplumca çekilen fotoğrafın ardından son buldu.
timbir - birlik haber ajansi