Havadis53

Trabzon Emniyeti Suçlulara Göz Açtırmıyor

Trabzon Emniyeti Suçlulara Göz Açtırmıyor
415 views
12 Ağustos 2021 - 21:25

HABER: CEVAHİR TOPALOĞLU  – TRABZON

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği operasyonlarla suçlulara göz açtırmıyor .

”KÖK HİNT KENEVİRİ ELE GEÇİRLİDİ”

yapılan açıklamada” Trabzon Arsin ilçe emniyet Müdürlüğü ekiplerince,  narkotik madde satışı yapan ,  temin eden ve kullanan şahıslara yönelik  çalışmalarda; HİNT KENEVİRİ  yetiştirdiği  belirlenen E.K. ve U.K isimli şahısların  bahçesinde  yapılan aramada; ele geçirilmiştir.

Vatandaşlarımızı zehirlemek ve topluma yararlı bireyler olarak yaşamlarını sürdürmelerini engellemek isteyen tüm  odaklara  karşı mücadelemiz ,  siz kıymetli vatandaşlarımızdan aldığımız moral , güç ve teveccühle devam edecektir .

Kamuoyuna saygıyla  duyurulur.” ifadelerine yer verildi

”ARANAN ŞAHIS YAKALANDI”

Yapılan Açıklamada ”Devriye Ekipler Amirliği ekiplerince yapılan denetim ve kontrollerde; Trabzon 4. Asliye Mahkemesince” herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmek suretiyle hırsızlık” konusundan aranması olan şahıs yakalanmış ve ilgili birime teslim edilmiştir.

Trabzon halkının huzur ve sükunu, ” güvenli çevre ve huzurlu toplum” için suç ve suçlularla karşı yürütmekte olduğumuz kararlı mücadelemiz aralıksız devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ”ifadelerine yer verildi

”TABANCA ELE GEÇİRİLDİ”

Yapılan Açıklamada ”Motosikletli Polis Timlerince Soğuksu Mahallesi civarında yapılan uygulamalarda; Ü.K. isimli şahsın üzerinde 1 adet bulundurma ruhsatlı tabanca, tabancaya ait 1 adet şarjör ve şarjör içerisinde 7 adet fişek ele geçirilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi

”KAÇAKÇILIK YAPAN ŞAHIS YAKALANDI”

Yapılan Açıklamada Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmada, ülkemize yasadışı yöntemlerle ve vergisiz girdiği tespit edilen kişisel bakım / kozmetik ürünleri;

56 adet çeşitli markalarda parfüm, 13 adet kulaklık ele geçirilmiştir .

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi

 

 

 

timbir - birlik haber ajansi