Havadis53

Vali Çeber, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu Ziyaret Etti

Vali Çeber, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu Ziyaret Etti
487 views
24 Haziran 2021 - 20:22

Rize Valisi Kemal Çeber, bir dizi program ve ziyaret için gittiği Trabzon’da, Trabzon Valiliğini ziyaret ederek Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile bir araya geldi.

Valilik makamında sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Vali Ustaoğlu yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Rize Valisi Çeber’i Trabzon da ağırlamaktan çok mutluyuz. Yapmış oldukları bu güzel ziyaretten dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Rize Valisi Çeber de ziyaret esnasında göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek;” Yaşanan pandemi sürecinde çok fazla ziyaretlerde bulunma imkanımız olmuyordu. Kontrollü normalleşme ve aşılamanın hızlanması ile birlikte daha fazla ziyaretlerde bulunma ve pek çok konuyu görüşme imkanı elde ediyoruz. Bu vesile ile Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu’na göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyorum .” şeklinde konuştu.

Vali Kemal Çeber’e yapmış olduğu ziyarette Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu eşlik etti.

timbir - birlik haber ajansi