Havadis53

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’DEN, RİZE İL GENEL MECLİSİNE ZİYARET

Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt başkanlığında yapılan meclis toplantısının bu seferki konuğu, Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim oldu.

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’DEN, RİZE İL GENEL MECLİSİNE ZİYARET
576 views
07 Mart 2022 - 19:38

Haber: Bayram Ali Kavalcı-Fotoğraflar Yaşar Akarsu

Rize İl Genel Meclisi Mart toplantılarının dördüncü birleşimine katılan, Çaykur Genel Müdür Alim ve Yardımcıları Erdinç Hatinoğlu ve Zeki Karaoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Erol Bıyık, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri katıldılar.

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, konuk olduğu toplantıda Çaykur’un dünü, bugünü ve yarınıyla ilgili yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları hakkında meclis üyelerine bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

Meclis toplantısına katılımları ve verdiği kıymetli bilgilerden dolayı Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’e teşekkür eden Meclis Başkanı İbrahim Türüt, Çaykur’un Rize için büyük bir öneme sahip olduğunu ifade ederek “alınan kararlar ve izlenen politikalarla her geçen gün kendisini geliştiren ve günlük çay işletme kapasitesini arttıran bir Çaykur görüyoruz. Bu anlamda büyük emekler sarf eden Genel Müdürümüz ve ekibine teşekkür ediyor, yaklaşan yeni sezonun başarılı ve bereketli geçmesini temenni ediyorum” dedi.

timbir - birlik haber ajansi