Havadis53

Güneysu’da Heyecan Verici Yeni Girişim: Güneysu Extreme Spor Kulübü Kuruldu!

Güneysu’da sporseverler bir araya gelerek Güneysu Extreme Spor Kulübü’nü kurdular. Milli sporcular, antrenör öğretmenler ve esnaftan oluşan kulübün hedefi, spor branşlarını açarak Türk sporuna yeni sporcular kazandırmak.

Güneysu’da Heyecan Verici Yeni Girişim: Güneysu Extreme Spor Kulübü Kuruldu!
155 views
12 Mart 2024 - 10:00

Kulüp Başkanı Yunus Emre Bostan, kulübün kuruluşuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kulübümüz bünyesinde birçok spor dalıyla faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemde judo, ragbi, badminton, özel sporcular, cimnastik, halter ve dağcılık gibi spor dallarını da kulübümüze dahil etmeyi hedefliyoruz. Dağcılık, Yürüyücülük ve Kış Sporları adı altında birçok aktivite de yapabileceğiz.” dedi.

Bostan, asıl amaçlarının geleceğin teminatı olan çocuklara sporun ruhuna uygun eğitim vermek, kişilik kazandırmak ve bireysel performans ve yeteneklerini ortaya çıkarmak olduğunu vurguladı. “Bugün küçük bir adım attık, yarın büyüyerek çınar ağacı gibi kök salmak azmindeyiz. Tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Rize Güneysu Extreme Spor Kulübü ailesi olarak sevgi ve saygılarımızla.” dedi.Kulüpten Destek Çağrısı:

Kulüp Başkanı Yunus Emre Bostan, tüm halktan desteğini bekliyor. Bostan, “Bugün küçük bir adım attık, yarın büyüyerek çınar ağacı gibi kök salmak azmindeyiz. Tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Rize Güneysu Extreme Spor Kulübü ailesi olarak sevgi ve saygılarımızla.” dedi.

timbir - birlik haber ajansi