Havadis53

İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Pazar İlçesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Pazar İlçesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu
299 views
17 Aralık 2021 - 10:45
Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Pazar İlçesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Pazar Şehit Murat Naiboğlu Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Pazar Fen Lisesini ziyaret etti.
Pazar Şehit Murat Naiboğlu Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Halil Çırak’tan okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, okulun bölümlerini gezdi.

RİZE İL MİLLİ EĞİRİM MÜDÜRÜ, PAZAR FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Pazar Fen Lisesi Okul Müdürü Kamil Görmüş’ten okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim  Müdürü Engin Emen, okulun bölümlerinde incelemelerde bulundu.

Müzik atölyesinde Okul Müdürü Kamil Görmüş ile Müzik öğretmeni Serdar Albayrak’ın kısa bir müzik dinletisini dinleyen Müdür Emen, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin bilgi çağında kendilerini geliştirmek adına daha fazla çalışması gerektiğini ifade eden  İl Milli Eğitim Müdürü, “Geçmiş ile gelecek arasındaki bağı koparmama adına da kitaplarla dost olmaya gayret edin. Kütüphanelerimizi mümkün mertebe kullanın. Kendinizi hem akademik hem de sosyal ve kültürel alanda yetiştirin. Devletimizin sizler için sağladığı tüm imkanları kullanın. “ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretlerde Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’e Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Solak da eşlik etti.

 

 

sanalbasin.com üyesidirGazeteler